Protez Tırnak
Protez Tırnak

Protez Tırnak

 

Protez Tırnak Nedir?
 

“Hızlı kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı gözükmek isteyen kadınlar hatta tırnak yeme alışkanlığı olan erkek ya da kadınlar için, güzellik, bakım için tercih edilmenin yanı sıra tedavi amaçlı da yapılabilen bir uygulamadır. ”

 

Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır, 21 gün daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar. Tırnak boyunuzu ortalama 2 saat içinde uzatmak, istediğiniz şekil, renk, hatta nail art yani tırnak sanatı ile süsleyerek ortalama 21 gün hiç bozulmadan kullanmanızı sağlar.

 

Protez tırnak deyince hayalimiz de hemen çok uzun abartılı tırnaklar canlanıyor, fakat protez tırnak istenilen boyutta ve şekilde yapılabilen bir tırnak uzatma işlemidir.

 

Bazen doğal tırnaklarımızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal olabilirken, isteğe göre maxi boylarda sınır tanımayan Nailart’larda ve tasarımlar da uygulanabiliyor, bu tamamen sizlerin talebine göre değişiklik göstermektedir. 

 

Protez tırnaklar doğal tırnağa nazaran x4 kat daha sert ve kırılması güçtür bu nedenle de çok tercih edilmektedir.

 

Protez Tırnak uygulamaları kullanılan malzeme ve teknik açısından farklılık gösterebilir.

 

balçova protez tırnak uzmanı,balçova protez tırnak merkezi,balçova protez tırnak salonu,balçova protez tırnak fiyatları,balçova protez tırnak yapan yerler,balçova protez tırnak nedir,balçova protez tırnak uygulaması,balçova protez tırnak işlemleri,balçova uygun fiyatlı protez tırnak merkezi,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014