Kalıcı Eyeliner
Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner

 

Kalıcı makyaj uygulamaları arasında en yaygın olanlarından biri de kalıcı eyeliner yöntemi. Kalıcı eyeliner yaptırmak isteyenlerin sayısı günden güne artarken biz de kalıcı eyelinerın nasıl yapıldığını ve ne kadar kaldığını seninle paylaşmak istedik.

 

Kalıcı eyeliner nedir?

 

Kalıcı eyeliner uygulaması, üst kirpiklerin dibine yapılan ince eyeliner dövme işlemine verilen isim. Kalıcı eyeliner genellikle siyah renkli olarak yapılır, kişinin tercihine göre kuyruklu veya kuyruksuz eyeliner olarak düzenlenebilir.

 

Kalıcı eyeliner yönteminin amacı, kişinin günlük yaptığı eyelinerı kalıcı hale getirmek ve her gün ayna karşısında zaman kaybetmesini önlemek.

 

Kalıcı eyeliner ne kadar kalır?

 

Kalıcı eyeliner gözlerde en fazla 2 yıla kadar kalıcılığını koruyabiliyor. Kalıcı eyeliner yaptırdıktan 1,5 sene sonra eyelinerde solma, aralarda boşluk gibi problemler görmeye başlayabilirsin. Eyeliner görünümü de 2 yıl içinde tamamen kaybolur. Eğer kalıcı eyeliner görünümünü uzatmak istersen yeniden bu işlemi yaptırarabilirsin.

 

balçova kalıcı eyeliner uzmanı,balçova kalıcı eyeliner merkezi,balçova kalıcı eyeliner salonu,balçova kalıcı eyeliner fiyatları,balçova kalıcı eyeliner yapan yerler,balçova kalıcı eyeliner nedir,balçova kalıcı eyeliner uygulaması,balçova kalıcı eyeliner işlemleri,balçova uygun fiyatlı kalıcı eyeliner merkezi,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014